Meble woskowane-meble rustykalne-szafy drewniane,komody,łóżka. Sklep internetowy.Szafa Brzozowa W2


03


Wybierz kolor:
Szafa brzozowa
(numer katalogowy - rodan-03)

 

 

 

WYMIARY:

szerokość: 100cm
głębokość:   60cm
wysokość: 195cm

 

Szafa brzozowa wykonana jest z twardego i bardzo wytrzymałego drewna litego.

Grube na 8 cm nogi i ramy blatów to w 100% drewno, nie jest to żadnego rodzaju imitacja czy fornir. Półki szafy wykonane są w całości z drewna. Jedynym elementem wykonywanym z płyty brzozowej są plecy. Jest to zabieg mający na celu obniżenie wagi mebla. Średnia waga szafy brzozowej to ok. 120 kg, 120 kg  litego drewna.

Meble brzozowe w głównej mierze wykańczane są naturalnymi woskami lub olejowoskami, ponieważ tylko naturalne składniki pozwala podkreślić piękny układ słoi drewna. Olejowoski stosowane przez naszą firmę to produkty które zabezpieczają meble przed promieniowaniem słonecznym, kurzem i woda a jednoczesnej pozwalają meblom oddychać (pracować) nie zamykają ich jak lakier.

Meble z kolekcji Rodan to meble wykonywane ręcznie,  przez co ilość wyprodukowanych kompletów jest mocno ograniczona a ich posiadacze maja pewność  że nie spotkają takich samych mebli w sklepie za rogiem ani w dużych sklepach sieciowych. Są to meble produkowane indywidualnie dla każdego klienta w związku z tym mogą one być wykonywane na dowolny wymiar i w dowolnym układzie.

 

 

Budowa:

Wewnątrz szafy znajduje się drążek na ubrania. Możliwa jest również wersja z samymi półkami  lub podział szafy na dwie części (półki w jednej części a w drugiej drążek na ubrania). Ilość półek może być  dowolna co pozwoli dostosować szafę  do Państwa indywidualnych  potrzeb.

Koszt jednej dodatkowej półki małej –

Koszt jednej dodatkowej półki szerokiej –

Koszt przegrody przedzielającej szafę

Dodatkowy drążek –

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz. 
Witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Projekt strony: Foto-Minilab - www.e-serwisy.net | Copyright © 2009 by zrobionezdrewna.pl