Meble woskowane-meble rustykalne-szafy drewniane,komody,łóżka. Sklep internetowy.Komoda Brzozowa K11


20


Wybierz kolor:
Komoda brzozowa
(numer katalogowy - rodan-20)

WYMIARY:

szerokość: 108cm
głębokość:   55cm
wysokość:  110cm

 

Komoda brzozowa wykonana jest z twardego i bardzo wytrzymałego drewna litego.

Grube na 8 cm nogi i ramy blatów to w 100% drewno, nie jest to żadnego rodzaju imitacja czy fornir. Jedynym elementem wykonywanym z płyty brzozowej są plecy. Jest to zabieg mający na celu obniżenie wagi mebla. Średnia waga komody brzozowej to ok. 70 kg, 70 kg  litego drewna.

Meble brzozowe w głównej mierze wykańczane są naturalnymi woskami lub olejowoskami, ponieważ tylko naturalne składniki pozwala podkreślić piękny układ słoi drewna. Olejowoski stosowane przez naszą firmę to produkty które zabezpieczają meble przed promieniowaniem słonecznym, kurzem i woda a jednoczesnej pozwalają meblom oddychać (pracować) nie zamykają ich jak lakier.

Meble z kolekcji Rodan to meble wykonywane ręcznie,  przez co ilość wyprodukowanych kompletów jest mocno ograniczona a ich posiadacze maja pewność  że nie spotkają takich samych mebli w sklepie za rogiem ani w dużych sklepach sieciowych. Są to meble produkowane indywidualnie dla każdego klienta w związku z tym mogą one być wykonywane na dowolny wymiar i w dowolnym układzie.

Budowa:

Za drewnianymi drzwiami znajdują sie 2 półki.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz. 
Witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Projekt strony: Foto-Minilab - www.e-serwisy.net | Copyright © 2009 by zrobionezdrewna.pl